Parimatch (PM) Віртуальні види спорту

Parimatch Віртуальні види спорту

Віртуальні види спорту - це спортивні ігри, але без будь -яких реальних Люди. Це можливо? В останні роки галузь Віртуальний спорт розвивається. Це гра, розроблена комп’ютер, що включає особливості команд та Гравці, особливості спорту. Це модель Справжній спорт. Відмітна особливість полягає в тому, що матчі значно менші за тривалістю, але привід від Ставки залишаються однаковими. Ми пропонуємо користувачам індійських Parimatch грати на чемпіонаті світу всього за пару хвилин! Наш Розробники додають все більше нових видів спорту до Віртуальний спортивний розділ. Ми пропонуємо користувачам Parimatch можливість грати в віртуальні спортивні ігри у своєму улюбленому дисципліни.

Найпопулярніші віртуальні види спорту в Parimatch

Офіс букмекера пропонує великий вибір віртуальних видів спорту. З Найпопулярнішими є:

 • Віртуальний футбол;
 • Віртуальні коні;
 • Віртуальний швидкісний шлях;
 • Віртуальний теніс;
 • Віртуальні гонки на собаці;
 • Віртуальний баскетбол;
 • Віртуальний футбол.

Віртуальний футбол - це віртуальний вид спорту, який відповідає звичайний вид спорту. Всілякі турніри, команди та ігри є нинішній. Перевага ставок на віртуальний спорт полягає в тому, що він триває набагато менше, ніж зазвичай, ми надаємо можливість Багайте набагато більше через коротшу тривалість матчів.

Віртуальні коні

Віртуальні коня.Кінні перегони - це спорт, де є ставки розміщується відповідно до спеціальної системи. У перегонах переможець є Той, хто спочатку приходить до фінішної лінії.

Кінні перегони відрізняються від командних заходів також тим, що є Багато інших конкурентів, тому є багато результатів, на які можна робити ставку скачки. Ми розробили віртуальні гонки для індіанців Сайт Parimatch Користувачі, що зберігає атмосферу хвилювання та очікування перемоги. Віртуальні коня Час і кількість ставок, які ви можете розмістити, набагато менше.

Віртуальна швидкісна дорога

У додатку Parimatch для індійських користувачів ми надаємо можливість відвідати гонку на мотоциклі. Ви можете очікувати унікального і захоплюючий ігровий процес, з великими виплатами та різними типи ставок. Віртуальні мотоциклічні перегони сповнені приводу Цей справжній спорт може запропонувати!

Віртуальний теніс

Віртуальний теніс - це свого роду віртуальний вид спорту. На відміну від класики “реальний” змагання, змагання тут проводяться в конкретний тренажер. Віртуальний теніс регулярно тримає Чемпіонат, як і в справжньому спорті. Є навіть поділ на ліги та сезони. Наприклад, ATP Tour та WTA Тур, Британія. Під “Віртуальні види спорту” ти можеш Знайдіть майбутні ігри та виберіть, на яку гру можна робити ставки.

Віртуальні собаки гонки

Віртуальні собаки -гонки стає реалістичним, коли гонка транслюється в в той же час, і ви вирішуєте, як довго до нової гонки старти. Багатий сучасний дизайн, який гарантує наших користувачів однаково Рівень хвилювання та хвилювання як на справжній біговій доріжці.

Віртуальний баскетбол

Тепер графіка віртуальної баскетбольної гри настільки реалістична Що гравець на матчі, оскільки гра розгортається як справжній поєднувати. Цей тип ставок в Інтернеті стає все більш популярним. Оскільки гравці віртуальні, немає фактора травм або Історії командної гри. Робити ставки на віртуальні види спорту - це завжди Цікаво, весело та азартні ігри.

У Parimatch українські користувачі мають доступ до онлайн -ставок Віртуальні види спорту. Ігри постійно здійснюються в прямому ефірі Чудовий звук та реалістична графіка, а також повний діапазон ставки та найкращі шанси на ставку.

Як робити ставку на віртуальні види спорту в Parimatch

Parimatch забезпечує зручну схему для реєстрації та організація ставок на віртуальні види спорту для своїх користувачів. У розділі “Віртуальні види спорту” див. Віртуальний Аналоги реальних ігрових дисциплін, наші розробники додають нову гру Дисципліни для наших гравців.

1

Перейти на офіційний веб-сайт або мобільний додаток;

2

Перш ніж робити ставки на віртуальний спортивний Parimatch, новий користувач повинні створити обліковий запис та повну реєстрацію;

3

Увійти та зробити депозит;

4

Перейти до “Віртуальні види спорту” розділ;

5

У розділі Виберіть спорт, який вас цікавить, та змагання/команда, на якій ви хочете зробити;

6

Виберіть шанси своєї ставки;

7

Виберіть суму, яку ви хочете зробити, а також тип ставка, що для вас зручно;

8

Пресувати “Поставити ставку”;

9

Зачекайте, поки гра закінчиться, ваші виграші будуть автоматично додано до вашого облікового запису.

Варіанти та ринки ставок

Варіанти та ринки ставок

Типи ставок на ігор є основними, але деякі будуть різні залежно від типу гри, яку ви обрали. Основні типи ставки:

 • Порядки;
 • Експрес;
 • Система;
 • Живий і попередній матч.

Мобільні ставки на віртуальний спорт за адресою Parimatch

Наші розробники розробили зручний мобільний додаток Підтримує всі операційні системи смартфона. Деякі особливості що робить програму популярним серед користувачів:

 • Легка реєстрація;
 • Пряма трансляція;
 • Інтернет -режим;
 • Функція в грі;
 • Численні варіанти спортивних ставок (віртуальний спорт як Ну);
 • Депозит та зняття коштів.

Мобільний додаток повністю відповідає сайту, Parimatch Користувачі України можуть вибрати як основні ставки для всіх видів спорту, так і Індивідуальні ставки на віртуальні види спорту. У мобільному додатку ви Виберіть ставку, яка для вас зручна (одинока, експрес, Система, попередній матч). Ви також можете налаштувати лінії ставок для конкретні віртуальні види спорту.

Бонуси за віртуальні ставки на спорт

Bookmaker Parimatch Україна’s офіс робить все, щоб дозволити Нові та звичайні користувачі отримують максимум з цього та отримувати гроші Віртуальні ставки на спорт. При реєстрації та зробленні першого депозит для віртуальних ставок на спорт, користувач отримує бонус. Бонус - до 20 000 індійських рупій, і час використовувати Бонус - 7 днів.

Parimatch для індійських користувачів нараховує бонуси своїм гравцям Перемога у віртуальних видах спорту. Максимальний відсоток бонусу становить 40% від суми депозиту. Кількість бонусів залежить від Події в експресі:

 • 1 гра – 5% бонус;
 • 2 ігри – 10% бонус
 • 3 ігри – 5% бонус;
 • 4 ігри – 10% бонус;
 • 5 ігор – 15% бонус,
 • 6 ігор – 20% бонус;
 • 7 ігор – 25% бонус;
 • 8 ігор – 30% бонус;
 • 9 ігор – 35% бонус;
 • 10 ігор – 40% бонус.

Поширення

Чи можу я зробити ставку на більше одного типу віртуальної гри?

Так, ми пропонуємо нашим користувачам можливість робити не тільки Різні типи ігор. Ви можете вибрати різні змагання та чемпіонати, які вам цікаві, і різні результати подій, які, на вашу думку, мають рацію.

Чи можу я отримати бонуси в мобільному додатку?

Parimatch розробив бонусну програму для обох індіанців Гравці, які використовують офіційний веб-сайт та мобільний додаток. ви Отримайте бонуси не лише тоді, коли ви зареєструєтесь, але і коли ставите ставку на віртуальному спорті.

Чи можу я дивитись віртуальну гру на своєму пристрої в режимі в прямому ефірі?

Так, ви можете дивитись передоm своїх ігор, обидва на вашому Мобільний пристрій та на комп’ютері. Наші розробники будуть Оптимізуйте трансляції для екрана діагоналі з найкращими дизайн.

Віртуальні ігри відрізняються від реальних ігор?

Ні, завдяки останньому дизайну та справжньому звуку, гравцеві стає на турнірах. Матчі проводяться незалежно від фактора негоди, травм чи конфліктів. Також, Ви можете вибрати, коли розпочати свою гонку, і навіть брати участь на чемпіонаті світу! Ви отримуєте однакову атмосферу і Почуття адреналіну, як у справжньому спорті.

Чи можу я зробити ставку на віртуальні види спорту, якщо мені не виповнилося 18 років?

Ні, ставка на віртуальні види спорту, а також ставки на реальні Спортивні азартні ігри. Таким чином, лише дорослі гравці можуть робити ставки.