Паріматч Партнер Parimatch

Parimatch Філіал

Parimatch — онлайн-букмекерська контора, заснована в 1994 році. Протягом більш ніж 25 років ця букмекерська контора має вдалося дізнатися все про те, що потрібно гравцям. Саме тому букмекерська контора така популярна у всьому світі світ. Parimatch має гарне візуальне оформлення чорного та чорного кольорів жовтий, який приємний для ока, а також чудовий способи внесення та зняття коштів, букмекерські ставки та казино ігри, чудові шанси та ринки.

Рік заснування 1994 рік
Ліцензія Ліцензія Curacao eGaming
Валюти Австралійські долари, канадські долари, євро, Нова Зеландія Долари, фунти стерлінгів, південноафриканський ранд, шведський Крона, швейцарський франк, долар США, Українська рупія
Мови Англійська, російська, німецька, грецька, іспанська, грузинська
Методи оплати Visa, MasterCard, Skrill, WebMoney, Neteller, Bank Трансфер
Команда підтримки Цілодобова служба підтримки, яка володіє кількома мовами

І одна з найбільших переваг Parimatch є його розділ бонусів і акцій, але найголовніше, an Партнерська Програма. Ви можете запитати, що таке партнер Parimatch? Дон’Не хвилюйтесь, ми розглянемо це детально нижче.

Parimatch Партнерська Програма

Партнерська програма Parimatch

Parimatch Affiliates — це програма, яка дозволяє отримувати чудові результати та ексклюзивні пропозиції від Parimatch. Ця програма пропонує вам численні переваги, такі як:

 • Ексклюзивний план комісії
 • Без групування
 • Субфілія доступна
 • Кілька варіантів оплати
 • Без адмінкомісії
 • Низький мінімальний поріг місячних платежів.

В основному сенс партнерської програми Parimatch полягає в тому залучення нових гравців. І при цьому принесе користь і ви, і особа, яку ви запросили. Коли ви запрошуєте a гравця до Parimatch, ви отримаєте певний прибуток від їхніх ставок. Це означає, що чим більше користувачів ви залучите, тим більше винагород ви отримаєте. І користувачі, яких ви запросите, також отримають деякі з ексклюзивних пропозицій Parimatch.

Є кілька інструментів, якими можна скористатися. Вони є:

 • Банери та GIF-файли
 • XML-поле
 • Тексти та статті

Усі ці інструменти можна використовувати для залучення нових гравців Parimatch.

Як користуватися партнерською програмою

Тепер, коли ми’я дізнався про Parimatch Affiliates і Parimatch Partners, літ’навчитися стати частиною партнерська програма. Це насправді не так вже й складно, а вам не виникне жодних труднощів стати його частиною, якщо ви слідуйте нашим покроковим інструкціям. Отже, ось’те, що вам потрібно щоб взяти участь у партнерській програмі Parimatch:

 1. Створити аккаунт. Перш за все, вам потрібно мати обліковий запис, якщо його немає’у мене вже є. Це може можна зробити, відвідавши Parimatch’офіційний сайт або відкриття програми. Потім натисніть на “Зареєструватися” кнопку у верхньому правому куті головної сторінки. Ти будеш перенаправляється на сторінку реєстрації.
 2. Заповніть деталі. Для успішного створення обліковий запис, потрібно ввести своє ім’я та прізвище, ваш електронну адресу, номер телефону та іншу особисту інформацію. Заповніть їх і завершити реєстрацію.
 3. Відвідайте Parimatch Affiliates. Parimatch має a окремий веб-сайт спеціально для своєї партнерської програми, а також що’саме туди, куди вам потрібно йти.
 4. Залиште заявку. Щоб стати частиною партнерської програми, вам необхідно зареєструватися в додатку. Це можна зробити, натиснувши на “стати а партнер” кнопка на сторінці партнерської програми. Потім ви будете перенаправлені на сторінку програми.
 5. Заповніть заявку. Все, що’с Вам залишилося ввести своє ім’я, ім’я користувача та електронну адресу, пароль, номер телефону з кодом країни, Telegram або Skype, і джерело трафіку. Потім погодьтеся з Загальними положеннями та умовами та ви можете погодитися отримувати пропозиції та електронні листи, але це необов'язковий.

І це’це! Після цього ваша заявка буде подано та розглянуто. Схвалення зазвичай не займає більше часу ніж 3 дні.

FAQ

Які країни можуть брати участь у партнерській програмі?

Партнерська програма працює в Росії, Україні, Білорусі, Казахстан, Азербайджан, Таджикистан, Україна, Канада, Австралії, Бразилії, Узбекистану та Малайзії.

Скільки я отримаю за одного користувача?

Ви отримаєте стандартний RS 25%, але ви також можете отримати гібридні угоди.

Де взяти рекламні матеріали, наприклад банери?

Партнерська програма Parimatch надасть вам будь-які необхідний інструмент, який вам надає Партнерська програма повну підтримку та надає всі рекламні матеріали та банери.