Parimatch (PM) Є Parimatch навіть законним?

Parimatch Ліцензія

Сьогодні майже немає компаній, що займаються ставками та азартними іграми сайти у світі, які не є законними в одній країні або інший. Але, оскільки ставки не є законними скрізь, ви Може дивуватися законності та надійності Parimatch в України.

Перш за все, Parimatch - один з найбільших букмекерів, які пропонують їхні послуги азартних розваг для величезної кількості користувачів щодня і вони гарантують абсолютну безпеку, роблячи ставку, як а також при зняття виграшу. Більше того, відповідаючи на Питання про законність, ми можемо сказати, що Parimatch був працює досить тривалий час з ліцензією Parimatch, яка доводить свою чесність.

Тисячі користувачів обирають цього букмекера не лише для якості своїх послуг, але також для правильного та юридичного підходу до Інтернет -азартні ігри. У Parimatch всі українські користувачі можуть бути впевнені, що Компанія працює абсолютно юридично у своїй країні.

Чи безпечно ставити ставку з Parimatch?

Ми можемо з повною впевненістю сказати, що всі ставки, зроблені користувачами офіційного веб-сайту Parimatch повністю захищений веб-сайт. Якщо ви заробляєте гроші на гроші, це важливо Знайте, що ваші гроші не будуть викрадені зловмисниками, і це Всі ваші особисті дані та рахунок доступні лише для ви. Ось чому так багато людей довіряють і відвідують компанія’S веб-сайт щодня. Окрім сотень Пропозиції щодо спорту, багато людей знаходять найбезпечніші та більшість Надійна гра в Інтернеті тут.

Крім того, у випадку будь -яких проблем кожен користувач може зв’язатися з нашими Команда підтримки, яка доступна 24 години на день і може вирішити Будь -яка проблема в найкоротший час. Parimatch також гарантує безпеку сайту програмного забезпечення. І як сайт повністю відповідає правилам безпеки в адміністрації будь -якого азартні ігри. Безпечно грати на спорті з Parimatch.

Ліцензія на Parimatch

Ліцензія на Parimatch

Parimatch - один з найкращих букмекерів, які були Офіційно працює з 1994 року. Керується PMSPORT NV (Реєстраційний номер 146906), який зареєстрований у Schout BIJ Nacht Doormanweg 40, Curacao. Ця компанія працює під Ліцензія на Parimatch N 1668/jaz, отримана від виготівки Куракао, який уповноважений і повністю регулюється урядом КураçAO.

Агент, що виплачується, - це Myrcius International Ltd, З реєстраційним номером він 404130, який зареєстрований за адресою Christodoulou Hatzipavlou 199, Office 4a, 4 поверх, 3963, Лімасол, Кіпр.

Ця інформація підтверджує абсолютну законність у забезпеченні в Інтернеті та спортивні послуги Parimatch Усі права, захищені законом.

Parimatch Перевірка рахунку

Хоча компанія забезпечує вашу безпеку при зробленні ставок На веб-сайті Parimatch ви можете перевірити свій рахунок. Перевірений обліковий запис дозволяє користувачам отримати максимальний захист від будь -який вид шахрайства, а також цей процес дозволяє повністю Використовуйте послуги сайту. Також ви можете зняти і Швидше депозити гроші. Для того, щоб у вас немає проблем Передача процесу перевірки вашого облікового запису буде надати детальну інструкцію.

1

Відвідайте Parimatch.

Для того, щоб перевірити свій рахунок, перейдіть до “Перевірка ідентичності” Розділ Офіційний веб-сайт Parimatch.

2

Виберіть тип документа для перевірки.

Вам потрібно буде вибрати документ типу посвідчення особи, паспорт або інші документи, що підтверджують вашу особу Продовжуйте перевірку.

3

Надайте трохи особистої інформації та завантажте фотографію з документом, що підтверджує вашу особу.

На фотографії повинні чітко показувати ваше обличчя, а також сам документ.

Після заповнення та надання всієї інформації, що вимагається Ви, ваш рахунок буде перевірений протягом короткого часу.

Відповідальні ігри в Parimatch

Окрім повної законності та безпеки, монітори Parimatch та відповідально вирішує проблеми, що виникають у людей пристрастився до будь -яких розважальних ставок, а також забезпечує його Послуги лише тим, хто має законний вік. Компанія також вказує на те, що будь -які ставки на спорт або азартні ігри в Інтернеті Казино слід сприймати серйозно і сприймати все це як звичайне розваги, не як повноцінний спосіб заробити гроші.