Parimatch (PM) Методи депозитів Parimatch для індійських клієнтів

Parimatch Методи депозитів & Виведення для індійських клієнтів

Parimatch-відомий бренд букмекера, який пропонує лише Першжійні ставки та послуги казино мають дуже простий Процедура реєстрації облікового запису Parimatch та намагається зробити онлайн -ігри максимально зручними. Ось чому компанія приймає миттєвий депозит транзакції та швидкі зняття коштів. Він забезпечує індіанця Клієнти з чудовою можливістю відправити та отримувати гроші через найзручніші місцеві та міжнародні Варіанти оплати.

Як зробити Parimatch Депозити в України

1

Створіть особистий рахунок.

Перейдіть на офіційний веб-сайт і натисніть на “Реєстрація” кнопка. Введіть свій особистий інформація, придумайте сильний пароль і підтвердьте свій електронна адреса для завершення процедури;

2

Увійдіть і знайдіть “Депозит” кнопка.

Використовуйте свій вхід та пароль, щоб увійти та натиснути на “Депозит” вкладка у верхньому правому куті;

3

Виберіть варіант депозиту.

Перегляньте розділ депозиту та перегляньте все Наявні методи оплати. Виберіть найзручніший варіант і натисніть на нього, щоб активувати “Депозит на Parimatch” вискочити;

4

Введіть суму, яку ви хочете надіслати.

Не забувайте, що букмекер має мінімальний депозит обмежувати. Гравці повинні відправити більше 300 індійських рупій (або більше, щоб претендувати на вітальні подарунки);

5

Заповніть свій контактний номер та підтвердьте свій депозит.

Введіть свій дійсний номер, перевірте всі дані про депозит та підтвердити свою транзакцію;

6

Почніть перемогти!

Час депозиту залежить від вибраного банківського варіанту та Платформа надішле гроші на ваш ігровий гаманець Без будь -яких затримок. Зачекайте до 10 хвилин, знайдіть Розділ ставок на спорт та поставте свій перший успішний ставити.

Метод депозиту Час трансакції
ecopayz Мить
Індійський сітбанкін До 10 хвилин
Значно краще Мить
MasterCard/Visa/Rupay Мить
Вгору До 10 хвилин
Телефон До 10 хвилин
Криптовалюта Мить
Готівка на доставку До 10 хвилин
Paytm Мить
ewallets Мить

Як отримати бонус на Parimatch

Як отримати бонус на Parimatch

Компанія хоче залучити більше шанувальників ставок та допомогти індіанці Керівники збільшують свої виграші, і саме тому це створює Щедрі подарунки для нових та поточних клієнтів. Активні гравці можуть Легко вигода від щотижневих призів, додаткових підсилювачів депозитів, та інші вигідні акції.

Що стосується нещодавно зареєстрованих клієнтів, то вони чудово мають Можливість отримати +150% у ставках (до 12 000 UAH) Відразу після реєстрації. Дотримуйтесь покрокових інструкцій нижче, щоб отримати, активувати, перекинути та зняти свій бонус Бали якомога швидше:

  1. Вимагати своєї винагороди. Увійдіть у свій Parimatch Заклик і відвідайте особисту промо -розділ. Знайди Ласкаво просимо подарунок серед інших бонусів, натисніть на нього та натисніть на “Брати участь” вискочити;
  2. Активуйте свій бонус. Після заявки бренд’Влада пропозиція, гравці мають лише 7 днів поповнити свої ігрові гаманці та отримувати безкоштовні кошти. Йти до розділ депозиту та надішліть щонайменше 300 UAH;
  3. Отримайте бонусні жетони. Компанія буде Автоматично додайте безкоштовні кошти на свій рахунок протягом 24 годин Після першої депозитної транзакції
  4. Викладіть свої ігрові точки. Бренд’s Вітальна пропозиція має дуже низькі вимоги до ставок та гравців Потрібно зустріти їх, щоб перетворити бонусні жетони на реальні гроші. Беттори мають 7 днів, щоб зібрати свої нагороди 8 разів у Розділ зі спортивними ставками;
  5. Вийміть свій виграш. Після зустрічі з Вимоги до перекидання, ви можете нарешті зняти бонусні кошти через найзручніші методи виведення Parimatch.

Як зняти гроші з Parimatch Україна

1

Увійдіть у свій рахунок.

Використовуйте свій вхід та пароль, щоб активувати свій особистий рахунок.

2

Знайди “Відступати” кнопка.

Він розташований у верхньому правому куті, і вам потрібно Клацніть на цій вкладці, щоб відвідати Parimatch Україна Розділ про відкликання.

3

Виберіть метод виведення.

Проаналізуйте всі варіанти та натисніть на найбільш підходящі або Зручний варіант.

4

Заповніть свою банківську інформацію.

Наприклад, введіть дані про свою кредитну карту на введенні Ваш віртуальний гаманець.

5

Введіть суму, яку ви хочете надіслати, і підтвердити своє вилучення.

Перевірте всі деталі та натисніть кнопку “Відступати” до завершити процедуру.

Час виведення, обмеження та комісії

Методи виведення Parimatch Час виведення Хв. Вилучення Комісії
Visa/Mastercard від 12 до 72 годин 1000 UAH 1,7%
ewallets до 12 годин 1000-1500 UAH 0%
банківський переказ від 12 до 72 годин 1000 UAH 0%
Криптовалюта до 12 годин 1000-1500 UAH 0%
Ecopayz до 12 годин 700 UAH 0%

Особливості виведення

  • Відкликання доступні лише після перевірки. Є Обов’язкова процедура перевірки, і кожна ставка повинна Пройдіть це, щоб активувати функцію виведення.
  • Користувачі можуть’t надсилати гроші іншим людям. Клієнти є дозволено зняти гроші лише до власних кредитних карток, банк Рахунки тощо. (Його потрібно зареєструвати на ваше ім’я).

Гравці можуть зняти кошти лише за допомогою своїх депозитних методів. Для Наприклад, після використання гаманця UPI для поповнення вашого Parimatch Заклик ставок, ви повинні зняти гроші через цей гаманець.

Мінімальний депозит Parimatch

Мінімальний депозит Parimatch

Parimatch має лише одну мінімальну суму депозиту за весь платіж методи. українські пантери можуть відправити від 300 індійських рупій до своїх Ставки на гаманці.

Однак вам слід пам’ятати про вигідні акції та Подарунки мають ексклюзивні обмеження депозиту, і ви завжди повинні перевіряти Бонусні умови для отримання безризикових ставок, підсилювачів та Додаткові кошти без будь -яких проблем.

Проблеми з депозитом Parimatch

Проблеми з депозитами

Оскільки кожен ентузіаст ставок може мати певний Parimatch Труднощі оплати або технічні проблеми, компанія дозволяє українські клієнти, щоб зв’язатися з дружнім та корисним клієнтом Підтримка менеджерів та задайте будь-які запитання, пов'язані з депозитами. ви може легко надсилати скаргу або запит через швидкий живий Поспілкуватися, знайти букмекер у соціальних мережах або надішліть Офіційний лист електронної пошти. Просто знайдіть розділ підтримки в головне меню огляд Усі доступні варіанти контактів.

Незагладені методи депозиту на Parimatch

Незагладені методи депозиту

Навіть незважаючи на те, що Parimatch пропонує лише надійний платіж варіанти, деякі методи депозитів можуть бути трохи застарілими. Для Приклад, більшість гравців вважають за краще не поповнювати ставки гаманці за допомогою кредитних карток. Це один із найповільніших Варіанти, він має додаткові збори, і це не анонім. Це означає, що шахраї можуть легко вкрасти вашу кредитну картку деталі.

Звичайно, в Паріматч є надійною платформою, яка справді піклується про кожну Клієнт та шифрує ваші особисті дані. Але все -таки, UPI, Криптовалюта, і, як вважають, еваллети набагато безпечніші ніж банківські картки.

Як скасувати виплати

Як скасувати виплати

Parimatch надає місцевим гравцям можливість скасувати лише Неперевершеними транзакціями:

  1. Перейдіть до розділу грошових операцій;
  2. Знайдіть свою останню операцію з відкликання Parimatch Україна;
  3. Клацати “Скасувати” та зв’яжіться з менеджерами підтримки до Повідомте про будь -які проблеми з вилученням.

Поширення

Чи можу я законно зняти гроші з Parimatch?

Так, Parimatch працює юридично в України та має авторитетна ігрова ліцензія, і саме тому ви можете використовувати світ’s найбільш захоплені банківськими варіантами для зняття кошти.

Який найкращий варіант оплати Parimatch?

Компанія пропонує лише безпечні та авторитетні методи оплати, Але більшість клієнтів з України вважають за краще використовувати UPI та Paytm.

Чи можу я зняти бонусні кошти?

Місцеві пантери можуть використовувати покрокові інструкції з цього Стаття до ставок та зняття своїх ігрових точок.

Чи можу я використовувати додаток Parimatch для зняття грошей?

Так, бренд’S мобільний додаток дуже схожий на Версія на робочому столі та геймери можуть використовувати її для зняття своїх виграш.