Parimatch (PM) Скачки

Кінні гонки ставки на Parimatch

Раніше можна було лише зробити ставку на переможця гонка, присутній на гонці особисто в бігова доріжка. Тепер, завдяки розвитку технологій, Вболівальники кінних спорту мають можливість слідувати Найпрестижні змагання з дому, ставка на спорт, і дивитися гонки в Інтернеті в різних регіонах світу. Parimatch пропонує великі умови, високі шанси та чесні виграш.

Як зробити ставку на скачки з конями Parimatch

Якщо ви зацікавлені в нашій пропозиції з Parimatch Screaling і ставка на це, це’час розібратися, як це зробити правильно. Дратувати’не хвилюйся, ця процедура займає близько пару хвилин і не складно. Ми також пропонуємо вам a покрокові інструкції, щоб уникнути питань:

1

Створіть обліковий запис на своє ім’я.

Для того, щоб зробити ставку на будь -який вид спорту, спочатку потрібно створити ваш рахунок. Це можна зробити за допомогою обох офіційних веб-сайт та додаток Parimatch Mobile.

2

Поповніть свій ігровий рахунок.

Щоб зробити ставку, ваш рахунок повинен мати позитивні гроші балансувати. Parimatch пропонує різні платіжні системи, так у вас є вибір найбільш зручного для вас.

3

Виберіть матч.

Якщо ви’ve створив рахунок і мати гроші в Ваш рахунок, ви’лише в декількох кроках від виграш! Перейдіть до секції з перегоном і вирішіть Матч, на який ви хочете зробити ставку. Введіть необхідні деталі і розглянути свої виграші в кишені!

Відчувати ставки на конях на Parimatch

Parimatch Corsing Sacing - це цікавий вид спорту, який викликає захоплюючі емоції. Перегони популярні серед гравців з усіх куточків Світ у США, Австралії, Британії та ОАЕ. Змагання проводяться на різних відстанях і на різних поверхні (трава, пісок тощо.), і це лише говорить про це, Перш ніж зробити ставку на скачки на конях, вам потрібно потрапити в нього.

На перший погляд, все в скачках - просто: Виберіть a кінь, ставку на це, і якщо він прийде першим, ви виграєте. Насправді кінь гоночні ставки, як і будь -який інший вид спорту, мають власні нюанси.

Кінні гонки ставки Parimatch Жити

Кінні перегони ставок Parimatch Live

Parimatch Sports Платформа для ставок надає своїм клієнтам найбільш зручно та комфортний інтерфейс користувача. Що’чому в Parimatch Ви можете не робити лише на своїх улюблених конях перед матчем або Живіть, але також дивляться сьогодні’S Live Race Video.

Для вашої зручності ви завжди можете ввімкнути живі скачки для всіх гонок, доступних на платформі Parimatch, щоб отримати Більшість із процесу ставок. Поставте свої ставки, дивляться коня гоночні відео та виграють великі з Parimatch!

Типи ставок на Parimatch Коня Перегони

Як і в будь -якому іншому спорті, Parimatch пропонує кілька типів ставок у скачки. Ми пропонуємо вам зрозуміти, що таке різниця і виберіть найбільш підходящий для вас. Нижче ми пропонуємо стіл з найбільш звичними ставками та детальним описом кожного з їх.

Тип ставок Детальний опис
Прямі ставки Тут ваша ставка буде успішною, якщо кінь, на який ви робите ставку виграш.
По всіх напрямках У цьому варіанті вам потрібно зробити 3 ставки. Якщо кінь займає перше місце, всі ставки виграють. Якщо другий, два З трьох ставок виграють, третій - одне.
Екзотичні ставки Найцікавіша ставка. Вона включає більше одного Кінь, кілька рас та комбінації. Вона також включає Вертикальні, горизонтальні та джекпоти ставки. Вертикальний або Одноразові ставки передбачають прогнозування перших двох фінішники в одній гонці. Горизонтальні раси включають Прогнозування переможців декількох рас. Ставки на джекпот залучати ставку з певними умовами, які будуть перемогти.

Поради щодо ставок Parimatch Скачки

Для того, щоб ваша ставка успішно грала, ми пропонуємо вам кілька Поради щодо гри. Спочатку вам запропонують результати вже пройшли перегони. Звичайно, неможливо здогадатися результати з максимальною точністю, але якщо ви дотримуєтесь наших порад у Аналізуючи відповідність, ймовірність успішного результату буде бути вищим.

Перш ніж зробити ставку, розгляньте наступні речі:

  • Вага та відстань коня. Якщо ви вибрали a Масивний кінь, він може просто не в змозі прискорити до необхідна швидкість.
  • Вага та досвід вершника. Це також досить багато важливих критеріїв, які можуть вплинути на результат.
  • Час перегонів. Якщо час досить довгий, Кінь виграв’t зможу відпочити, і результат буде гірше.
  • Кінь’S ПЕРЕВІРЕННЯ. Розглянути факт, що деякі коні краще працюють на піску та інших на трава.
  • Попередня статистика. Якщо врахувати, як Кінь виступав на минулих випробуваннях, у вас буде можливість проаналізувати та виправити помилки.
  • Вигадка. Дратувати’не забудьте розглянути погодні умови для випробувань.

Мобільні ставки Parimatch на коні Перегони

Мобільні ставки Parimatch на конях

Хоча ставки - це весело і важко сперечатися, є випадки Коли ти не зробиш’t Майте доступ до комп’ютера. Але що ти можеш Зробіть, якщо ви хочете зробити ставку навіть у цій ситуації? Відповідь є просто: додаток!

Parimatch букмекер’s додаток доступний безкоштовно за Мобільні пристрої Android та iOS. Мобільне програмне забезпечення забезпечує майже Усі функції основної версії компанії’s веб-сайт.

Додаток розроблений у класичних кольорах Parimatch жовтого та чорний. Навігація проста і зручна – Усі розділи легко знайти і дії виконуються за кілька кліків. Значки легко впізнавані.

В особистому офісі відображаються баланс та налаштування: вибір формату цитат та прийняття транзакція, коли шанси змінюються. Можна побачити Історія ставок та платежів. Контакт з технічною підтримкою є доступний. Варіанти каси, бонуси, акції та спеціальні Пропозиції активні.

Parimatch Скачки Бонуси

Parimatch як один з найуспішніших міжнародних букмекер Компанії дуже уважні до кожного зі своїх клієнтів і завжди псує їх приємними бонусами та вигідними пропозиціями. Компанія пропонує чудову систему лояльності з приголомшливими бонусами у всіх Спорт та скачки на конях не є винятком. Наш веб-сайт має Спеціальний розділ за бонуси, до яких можна зайти з дому Сторінка та знайдіть деталі про кожен тип бонусу. Не забудьте вчитися Вся інформація надала ретельно, як і багато бонусів Спеціальні правила ставок.

Особливо крутий бонус - привітання подарунка. Parimatch дає Ви 150% бонус на свій перший депозит. І все, що вам потрібно зробити завершується фаза реєстрації та здійснює депозит. Зауважте, що Бонус діє лише 7 днів після створення свого рахунок!

Служба підтримки

Служба технічної підтримки - одна з найважливіших послуг у букмекері’s офіс “Parimatch”. З Кваліфікація своїх працівників, швидкість реагування на питання та різноманітність способів зв’язку з підтримкою – Ці характеристики вказують на високий рівень обслуговування клієнтів. Вони особливо важливі для гравців -початківців, які знають що вони не залишиться без допомоги і не загубиться веб-сайт.

У вас є кілька варіантів, щоб звернутися до службовця підтримки:

  1. Інтернет-чат;
  2. Telegram @parimatchindia_bot;
  3. Viber +380992242562;
  4. Електронна пошта [Захищений електронною поштою],

На сайті також є розділ із часто запитуваним питання. Перш ніж звернутися до команди підтримки, перегляньте проблеми з вами’ve вже вирішено. Можливо, це допоможе вам. Ми Бажаю вам успішної гри в пітчанах для коней!

Поширення

Які платіжні системи пропонують Parimatch?

Перш за все, слід зазначити, що ми даємо вам можливість здійснити всі банківські операції в індіанці рупії. До платіжних систем належать Google Pay, UPI, Paytm, Mastercard, Visa, чистий банкінг, місцевий банк переказ, Neteller, Skrill, Astropay та Ecopayz.

Як часто з’являються нові турніри?

Parimatch оновлює список можливих матчів та подій щодня. Щодня ви можете спробувати щось нове.

Я доповнив свій баланс, але грошовий рахунок не показав це. Що мені потрібно зробити?

Майте на увазі, що цей процес може зайняти певний час, здебільшого від 5 хвилин до 10 годин. Якщо після цього часу гроші не з’являється, контактна підтримка.

Як пройти перевірку, щоб зняти гроші?

Перейдіть на свій особистий рахунок та в розділ з особистим Дані Виберіть кнопку “Перевірка рахунку”.