Parimatch (PM) Езпорт

Parimatch Ставки на еспорту

Тисячі матчів у десятках спортивних дисциплін є щодня грав на Parimatch. Всі вони доступні Для ставок у режимі в черзі та в прямому ефірі, і ви можете вибрати з Сотні різних шансів. На цій сторінці ми вам дамо Вся остання інформація, на якій спортивні дисципліни та Турніри доступні для вас у Parimatch. Ви будете також дізнайтеся, як почати робити ставки з реальними грошима та отримати Вітальний бонус до 12 000 рублів, щоб виграти ще більше!

Що таке Esports та Esports все -таки ставки?

Дисципліни з експорту - це дисципліни, засновані на світі’s Популярні комп'ютерні відеоігри. Ці дисципліни мають мільйони шанувальники по всьому світу, що також викликає великий інтерес до ставка на них. Основна відмінність між кіберпортами та Регулярні ігри полягають у тому, що гравці змагаються проти інших гравців.

У кіберспортних дисциплінах є великі турніри та Професійні команди, які постійно тренуються та виходять з новою тактикою. Призові басейни величезні і можуть серйозно конкурувати зі спортивними дисциплінами.Широко розповсюджена медіа -підтримка для Ці відеоігри створюють постійне зростання аудиторії, отже місце для зростання в районі кіберпортів ставок.

Типи eSports ставок на Parimatch

Типи ставок на електронні спорту на Parimatch

Parimatch є все, що може знадобитися ставки в кібер -спортивних ставках. З Букмейкер активно дотримується всіх світових тенденцій і додає більше і більше спортивних дисциплін, доступних для ставок.

Ми описали для вас найпопулярніші та вражаючі Еспортні дисципліни, які ви можете знайти на Parimatch.

Дота 2

Dota 2 - одна з найпопулярніших дисциплін Еспорту в світ. Це’s гра Moba, в якій дві команди борються з кожною інший, і той, хто вперше порушує опонента’S престол виграш. Кожен гравець команди має різну роль і в Dota 2 Для вибору доступно більше 100 різних символів З, роблячи кожну гру вражаючою та унікальною.

Контрудар

Counter Strike-це командний тактичний стрілець, в якому два Команди з п’яти гравців воюють один з одним. Виграшна команда - це той, який вперше забив 16 раундів перемоги. Цей кібер -спорт Дисципліна також дуже популярна, і Parimatch запропонує своє шанувальники багато цікавих шансів та турнірів, доступних для ставка.

Ліга Легенд

Також дуже популярна гра MOBA від Riot. Тут теж дві команди П'ять гравців борються один проти одного. Є понад 100 персонажі та команди можуть поєднувати їх, як вони хочуть, роблячи Кожна гра абсолютно унікальна. Якщо ви’re фанат хаха, ти можеш Ставка на всі офіційні матчі в Parimatch.

Starcraft 2

Starcraft існує вже більше 10 років, і Міжнародні турніри на ньому активно проводяться. Це Стратегічна гра, де користувачеві потрібно створити базу, зібратися війська та знищують суперника’S база. Виграш вимагає Максимальна точність, що робить Starcraft цікавим для перегляду і робити ставку на.

Переглянути

Командний стрілець із Blizzard, де є кілька карт Формати, які визначають, що вам потрібно зробити, щоб виграти. Overwatch є Футуристичний тактичний стрілець, де команди також повинні вибрати хороше поєднання персонажів (яких є десятки) і Оцініть найбільш виграшні раунди. Кожен персонаж має унікальний набір здібностей, що робить гру цікавішою.

Добавок

Valorant - це багатокористувацький стрілець із творців ліги Легенди, які також борються з двома командами з п’яти гравців на невеликих карта. Кожен агент тут також має унікальні здібності, які можуть вести Команда до перемоги. Команда, яка виграє перші виграє 13 раундів у Матч перемагає.

Покликання

Також цікавий класичний тактичний стрілець, де дві команди битися один з одним. Завдання однієї команди - виконати бій Місія, а інша - зробити все можливе, щоб запобігти це, знищуючи опонента. Call of Duty може похвалитися його динамізм, чудовий вибір боєприпасів та цікавих поля битв.

PubG

Світ’s найпопулярніший тактичний стрілець у битві Жанр Royale. PUBG - один з найцікавіших видів спорту дисципліни. Матч передбачає 25 команд з 4 гравців, які приземляються на безлюдному острові, обсипаний автомобілями, мотоциклами та багато боєприпасів. Команда, яка може знищити опонентів і переживати перемоги.

Ореол

Шутер першої особи, що базується на науково-фантастиці. Основна відмінність від інших представників - це повна футуристична, багато Цікаві гаджети дозволяють придумати різноманітні тактика досягнення перемоги.

Ясна

Warcraft був випущений у 2002 році і досі залишається відповідним Дисципліна кіберпорту в жанрі стратегії. Це великий Світ фантазії з власними расами, кожен з яких є унікальним і вимагає певної майстерності та тактики. Формати турніру різноманітні, Але найчастіше гравці борються між собою лише до одного залишається на карті.

Король слави

Король слави - один з найбільших MOBA, який є мультиплатим і доступний для гри з Android та iOS, що робить його унікальним Кібер -спортивна дисципліна. Тут теж вибирають команди з 5 гравців від десятків різних персонажів з унікальними здібностями та Потрібно зламати суперника’S база для перемоги.

Веселка6

Досить новий тактичний стрілець від першої особи, де кожен персонаж має унікальні функції та здібності. Команди з 5 гравців вибирають персонажів і повинні або знищити ворога, або завершити Бойове завдання на певній карті, з яких також є десятки.

Як зробити ставку на eSports вперше

Процес ставок на Parimatch дуже простий, і ви можете Почніть грати за реальні гроші протягом декількох хвилин після відвідування нашого веб-сайт або увійдіть у додаток. Для того, щоб розмістити справжнє Грошові ставки на матч з еспорту в Parimatch, гравцеві потребують до:

1

Завершити процес реєстрації;

Клацніть на “Зареєструватися” кнопка на Офіційний веб-сайт або в додатку Parimatch. Це відкриється Реєстраційна сторінка перед вами, де вам знадобиться Для введення номера телефону, а також придумати пароль. Потім ви отримаєте код OTP, який ви потрібно буде увійти в спеціальне вікно. Після цього це, ви будете успішно уповноважені та ваші Обліковий запис буде створений та пов'язаний з вашим номером телефону.

2

Поповнити свій графік гри;

Клацніть кнопку депозиту в меню, це вас прийме на потрібну сторінку. Parimatch пропонує гравцям Різноманітність зручних платіжних систем. Тобі потрібно Вибирайте серед них найбільш зручні та введіть Сума в спеціальному вікні. Тоді просто підтвердьте грошова транзакція на сторінці платіжної системи. Після цього гроші миттєво з’являться на вашому балансувати.

3

Виберіть матч Esports;

Перейдіть на домашню сторінку Parimatch і виберіть одну з спорт, який вас цікавить. Натиснення на нього принесе Ви на сторінці дисципліни. Там ви зможете Виберіть відповідність рядка або режиму прямого режиму у.

4

Зробити ставку;

На сторінці матчу ви побачите багато шансів Доступно для ваших ставок. Виберіть серед них той, хто ви як і натисніть на нього. Після цього введіть суму Ваша ставка і підтвердьте це.

ви’re всі встановлені!

Тепер ваша ставка на реальні гроші на матчі з еспорту успішно - розміщений. Як тільки ігрова подія закінчиться, ви будете Автоматично отримайте свої виграші у свій акаунт ставок і вони будуть доступні для вилучення.

Вибираючи Parimatch для своїх ставок на електронні спорту, ви можете заробити рупії за кілька кліків!

Чи ставиться на електронні ставки, як традиційні ставки до спорту?

Технічно це є. Спортивні дисципліни вже давно є частиною культура та об’єднайте все більше шанувальників та ставок. У деяких країнах спортивні дисципліни вважаються спортивними Дисципліни на державному рівні. Ось чому механіка Ставка на еспорти також не відрізняється від звичайних видів спорту ставка.

Багато цікавих речей також відбувається під час кіберпорту матч, команди складаються з декількох гравців, що дозволяє Parimatch, щоб запропонувати гравцям багато результатів, доступних для ставок у черзі або в прямому ефірі, включаючи індивідуальну статистику.

Говорячи про живі ставки, з ходом матчу, що може бути Постійно змінюється, команда може отримати або втратити перевагу, що робить досвід ставок на живий і захоплюючим. Ви також можете Перегляньте онлайн -передачі вражаючих матчів, щоб отримати ще більше насолода.

Ми можемо коротко підсумувати ці дисципліни, як спорт дуже цікаві і заслуговують уваги ставок. У Факт, якщо говорити про ставки, процес точно такий же.

Турніри з еспорту

Турніри з еспорту

Кожен офіційний матч, як великий міжнародний, так і малий Регіональний, буде доступний для ваших ставок на Parimatch Езпорт.

Ви зможете вибрати сотні шансів, дивитися Трансляція в хорошій якості, статистика дослідження та ставок миттєво заробляючи гроші.

Ми перерахували найбільші турніри, які існують у межах Особлива спортивна дисципліна та залучає десятки мільйонів глядачі.

Дота 2 – Міжнародний

Найбільший турнір, який об'єднує найкращу Dota 2 Команди з усього світу. Команди накопичують очки за свої Досягнення протягом року та найкращі з них беруть участь в міжнародному.

CS: Іди – PGL Major

Найбільший турнір CS: Go, об'єднуючи більше 20 Команди в турнірній сітці.

Starcraft 2 – Чемпіонат світу

Чемпіонат світу, спонсорований Blizzard, із зображенням 16 Найвищий рейтинг гравців.

Кубок світу з Overwatch

Національні команди з різних країн беруть участь у чемпіонат. Гравці команди визначаються голосуванням користувача.

Ведучий чемпіони

16 найкращих команд в Чемпіонаті-це команди, що займають рейтинг З сезону.

Чемпіонат Call of Duty League

32 найкращі команди світу мають право на цей турнір на рейтингах.

Глобальний чемпіонат PUBG

Найбільший турнір PUBG для найкращих команд року.

Чемпіонат світу з ореолу

Найкращі клуби борються між собою за велику приз Фонд та титул світу.

Ліга чемпіонів Warcraft World

Найкращі гравці сезону рейтингу запрошуються брати участь та змагатися за великий приз.

Король слави – Честь чемпіона Кінгса Чемпіона

У турнірі відвідує 16 найкращих та найвідоміших Команди, які показали чудову гру в проміжному рівні турніри сезону.

Веселка 6 облога Кубок світу

20 команд збираються з усього світу, щоб боротися Статус чемпіонату в тактичному стрільці.

Використання бонусу за ставки

Вітальний бонус доступний для всіх нових Parimatch Україна Гравці, що стосується першого депозиту.

Ви можете отримати 150% на свій перший депозит до Rs. 12 000!

Цей бонус присуджується у вигляді бонусних грошей, які ви можете Використовуйте для ставок на будь -яких матчах Esports в черзі та в прямому ефірі режим.

Сума бонусу безпосередньо залежить від суми депозиту І в таблиці ми відображали, скільки грошей ви можете отримати.

Перший депозит Остаточний баланс
300 рублів Rs 750
1000 Rs Rs 2500
Rs 5000 12 500 рублів
Rs 7000 17 500 рублів
8000 рублів 20 000 рублів

Бонус доступний для зняття коштів, але умови зняття коштів Потрібно виконати.

Поширення

Чи законно робити ставки на Parimatch в України?

Так, це законно, адже спортивні ставки - це ставки на майстерність, що в України не є незаконним. Більше того, Parimatch - це Ліцензований букмекер, ліцензований Curacao Egaming та відповідає з юрисдикціями регіону, в якому він пропонує своє послуги.

Чи можу я зробити ставку на eSports у додатку Parimatch?

Так, Parimatch має власний додаток для Android та iOS, які ви Можна безкоштовно завантажити з офіційного веб-сайту. У нього все Функціональність, необхідна для заробки грошей у ставках на еспорті.

Чи можу я дивитись прямі трансляції матчів еспорту на Parimatch?

Так, всі трансляції в прямому ефірі доступні для користувачів Parimatch Абсолютно безкоштовно на сторінці матчу, який ви є зацікавлений в. Ви можете розміщувати ставки наживо, поки ви дивлячись.

Чи можу я створити кілька облікових записів, щоб отримати бонуси Parimatch?

Ні, ти не можеш цього зробити. Бонус доступний лише один раз для Будь -який новий гравець, який не має жодного іншого Parimatch рахунки.