Parimatch (PM) Підтримка Parimatch

Parimatch Підтримка

Вирішення ваших проблем можливе за допомогою Parimatch підтримка. Ви можете зв’язатися з нашою командою в України декількома Методи, включаючи телефон, електронну пошту, Інтернет-чат та соціальні ЗМІ. Читайте далі, щоб знати способи застосування та ключові умови отримання допомоги.

Як зв’язатися Parimatch Підтримка в України

Як зв’язатися з підтримкою Parimatch в України

Допомога вам знайти рішення будь -якої проблеми, пов’язаної з Платформа Parimatch - пріоритет нашої команди підтримки. Там є декількома способами, які ви можете розповісти про проблему, більшість вони перераховані внизу веб -сторінки. Вони доступні Навіть якщо ви не уповноважені в системі.

Електронна пошта

Для користувачів Parimatch в України є електронна адреса [Захищений електронною поштою], який можна використовувати для ваших запитів. Будь ласка, напишіть як Багато деталей проблеми, як ви можете, це зробить обробляти набагато простіше і швидше. Також ви можете прикріпити скріншоти або скановані документи, якщо це потрібно, це буде Вигідно для команди Parimatch Help.

Форма зворотного зв'язку

Якщо ви уповноважені на веб-сайті Parimatch або Додаток, ви можете використовувати форму зворотного зв’язку замість електронної пошти, як вона є більш інтерактивним. Знайди “Допомога” кнопка, Клацніть на нього та заповніть форму, включаючи ваше ім’я, Ідентифікатор облікового запису, номер телефону, адреса електронної пошти, тема та Повідомлення про вашу проблему. Зрештою, натисніть на “Подавати” кнопка для надсилання інформації.

Номер телефону

Довідкова лінія доступна для всіх наших користувачів, ви можете зателефонувати Номер обслуговування клієнтів Parimatch. В України ви можете зв’язатися Наша команда за телефоном +447059761859. Будь ласка, підготуйте всі Деталі проблеми заздалегідь, щоб ви могли відповісти Служба підтримки’s питання швидко і надайте Повна інформація. Крім того, будьте готові дати певну особисту інформація, яка допомагає команді забезпечити, щоб ви були Власник реального рахунку.

Інтернет-чат

Найшвидший спосіб відповісти на ваші запитання - це Напишіть їх в Інтернет-чаті. До нього можна отримати доступ Клацання спливаючого вікна внизу на посаді веб-сайт. Ця кнопка “Мати запитання” воля Відкрийте діалог із членом підтримки та Спілкування відбудеться в режимі реального часу. Зауважте, що ви потрібно буде надати своє ім’я та електронну адресу або увійти Використовуючи свій профіль Google+ або Facebook.

Соц.медіа

Якщо вам потрібен більш зручний спосіб зв’язатися з Parimatch підтримка, ви можете використовувати наші акаунти в соціальних мережах. Наша команда відповість на ваші запитання щодо WhatsApp та Telegram. Просто Шукайте число +447059761859, додайте його до свого контакти, і ви можете надіслати повідомлення.

Часті проблеми, які Parimatch Підтримка вирішення

Часті проблеми, вирішені підтримкою Parimatch

Це список найпоширеніших проблем, вирішених за допомогою Підтримка Parimatch відсортована за категоріями:

  • Рахунок: Труднощі з реєстрацією, Перевірка, причини блокування рахунку, Звітування несанкціонованого доступу, відновлення пароля, зміна Особиста інформація або налаштування.
  • Застосування: завантаження, встановлення та Використання додатка Parimatch без клопоту.
  • Бонус Паримаха: Як отримати бонуси, як ними користуватися та що робити, якщо Ви притулок’Т отримав їх.
  • Платежі: Як уникнути проблем з депозитами, Вирішення проблем з транзакціями з відмовою, доступні Методи оплати та їх активація, терміни транзакції тощо.
  • веб-сайт: Доступ до веб-сайту, якщо він є заблокований або недоступний, вивчаючи основні функції та Правила платформи поряд із основними стратегіями ставок.

Як скаржитися Parimatch Допомога клієнта

Як скаржитися на допомогу клієнтам Parimatch

Якщо ваша проблема не вирішується, Дон’не турбуйся і Зателефонуйте на контактний номер у Parimatch Україна +447059761859. Розкажіть члену групи підтримки про ваш знову проблема і згадайте, що ви просили допомогу, але не’t отримайте. Ми дбаємо про своїх клієнтів і будемо Постарайтеся зробити все можливе, щоб знайти рішення, беручи до уваги Всі деталі, які ви надаєте.

Як швидко Parimatch відповідає на запити?

Як швидко Parimatch відповідає на запити

Підтримка Parimatch - одна з найшвидших на ринку ставок. Однак деякі методи контактів дозволять отримати відповіді Майже миттєво, а інші можуть зайняти пару днів.

Найшвидшими варіантами є в Інтернеті та телефонна лінія в Інтернеті та телефону. Тільки ти Потрібно чекати максимум 10 хвилин, поки член команди збирає інформацію та здійснює пошук рішення. На Іншою рукою, якщо ви заповнюєте форму зворотного зв'язку або надсилаєте прямий електронний лист Повідомлення, отримання відповіді може зайняти до трьох днів.

Зауважте, що вам також потрібно узгодити серйозність цього питання і метод контакту, деякі прості проблеми будуть легко вирішено в онлайн -чаті або по телефону. Але, якщо документи є потрібні або є занадто багато важливих деталей, щоб згадати, це є Краще написати електронний лист.

Поширення

Як зв’язатися з підтримкою Parimatch?

Ви можете надіслати запит електронною поштою [Захищений електронною поштою], Зателефонуйте на гарячу лінію +447059761859 або напишіть в Інтернеті чат.

Скільки часу знадобиться для вирішення проблеми?

Період залежить від рівня складності питання. З Відповідь в онлайн -чаті та по телефону надається до 10 хвилини, відповідь електронною поштою може бути отримана за максимум 3 дні.

Як я можу скаржитися на неефективну допомогу?

Будь ласка, зателефонуйте на гарячу лінію в України +447059761859 і розкажіть нам про ваш досвід, щоб ми могли вам допомогти.